HTTP küpsised

HTTP küpsistega seotud põhimõtted

GSK kasutab HTTP küpsiseid selleks, et parandada veebisaidi kasutamist külastajate jaoks, ja on avaldanud HTTP küpsistega seotud põhimõtted. Alljärgnevalt selgitatakse, mis on HTTP küpsised ja kuidas GSK neid meie veebisaidil kasutab. HTTP küpsiseid kasutatakse ainult siis, kui te olete andnud selleks oma nõusoleku. Kui te ei soovi, et veebisaidi lehitsemisel salvestatakse teie arvutisse HTTP küpsiseid, võite muuta oma veebilehitseja seadeid nii, et see annaks HTTP küpsiste salvestamisest teile teada. Samuti on teil võimalik HTTP küpsiste salvestamist piirata või keelata.

Nagu enamik teisi äriühinguid, kasutab GSK HTTP küpsiseid selleks, et veebisaidi kasutamist külastajate jaoks paremaks muuta.

HTTP küpsised on väikesed failid, mis koosnevad tähtede ja numbrite jadast ning mille salvestavad teie arvutisse veebisaitide serverid. Need võimaldavad veebisaidi omanikul eristada teid veebisaidi teistest kasutajatest. HTTP küpsiseid ei saa kasutada koodina ega viirusetõrjena. HTTP küpsised ei anna meile juurdepääsu teie arvuti kõvakettale. Isegi kui me salvestame kõvakettale HTTP küpsiseid, ei saa me lugeda sealt mingit teavet.

GSK veebisaitidel kasutatavate HTTP küpsiste abil loodud andmeid võidakse kasutada erisugustel eesmärkidel, sealhulgas järgmistel eesmärkidel.

  • Hädavajalikud HTTP küpsised. Teatud HTTP küpsised on hädavajalikud selleks, et võimaldada teil veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada, näiteks pääseda ligi veebisaidi kinnistele aladele ja salvestada ostukorvis kaupu.
  • Toimimisega seotud HTTP küpsised. Teatud HTTP küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Näiteks kogutakse teavet selle kohta, milliseid lehekülgi kasutajad kõige sagedamini külastavad ja kas nad saavad veateateid. Neid HTTP küpsised kasutatakse selleks, et parandada veebisaidi toimimist edaspidistes versioonides.
  • Funktsioonidega seotud küpsised. Teatud HTTP küpsised võimaldavad veebisaidil jätta meelde teie tehtud valikuid, näiteks kasutajanime, keelt või teie asukohta, ja seeläbi isikupärastada veebisaidi sirvimist.
  • Sisu ja reklaami suunamisega seotud HTTP küpsised. Neid HTTP küpsiseid kasutatakse selleks, et pakkuda teile asjakohasemat ja teie huvidega paremini sobivat sisu.

Me ei luba kolmandatel isikutel oma veebisaidil reklaami teha, kuid me ei saa kontrollida reklaamijaid, kellel internetiteenuse pakkujad võimaldavad reklaamida sel ajal, kui teie veebi lehitsete.

HTTP küpsiste haldamise kohta leiate rohkem teavet oma veebilehitseja funktsiooni „Abi” alt või külastades veebisaiti www.aboutcookies.org, kus pakutakse üksikasjalikku teavet populaarsete veebilehitsejatega kaasnevate HTTP küpsiste haldamise kohta. Te peaksite arvestama, et kui te HTTP küpsiste salvestamist ei luba, siis ei pruugi veebisaidi mõned osad korralikult toimida.

Kui teie küsimus on seotud õigusega tutvuda isikuandmete registris olevate andmetega, nõusoleku tagasivõtmisega või muul moel eraelu puutumatuse või isikuandmetega, siis võtke palun meiega ühendust aadressil

estonia@gsk.com

või

Privaatsus, GlaxoSmithKline Eesti OÜ, aadress: Lõõtsa 8a, Tallinn 11415, Eesti.